Balıkesir Oto Kiralama

DİKKAT!

DİKKAT

 

ARAÇLARIMIZDA KAZA DURUMLARINDA MUAFİYET UYGULAMASI VARDIR

 

 

            *Kiralamış olduğunuz araçların kazaya karışması durumunda aracın kasko değerinin %10’una kadar olan hasarlar müşteri sorumluluğundadır.

           

            *Hasarlar kiralamış olduğunuz aracın yetkili servislerinin yapacağı expertiz ile belirlenir.  Parçaların onarımları kabul edilemez. Birebir orijinal parçalar ile değiştirilmesine göre hesaplama yapılır.

             

            *Çift taraflı kazalarda kusurlu olmanız halinde 3. şahıslara verilen maddi hasarlar; kiralamış olduğunuz aracın Zorunlu Trafik Sigortası’nın limitleri dahilinde karşılanır. Fakat kiralamış olduğunuz aracın Zorunlu Trafik Sigortası’nın gelecek senelerdeki oluşacak olan fiyat farkı müşteriden tahsil edilir.

           

            *Kiralamış olduğunuz aracın kazaya karışması sonucunda orijinalliğinde bozulma olacağından Araç Değer Kaybı müşteriden tahsil edilir.

 

            *Kiralamış olduğunuz aracın serviste geçecek olan tamir süresi sebebiyle oluşacak iş kaybı maliyeti müşteriden tahsil edilir.

 

 

ÖRNEK: 30.000 TL KASKO DEĞERİ OLAN BİR ARAÇ İLE ÇİFT TARAFLI KAZA YAPILIRSA. MÜŞTERİNİN KUSURLU OLDUĞU VARSAYILIRSA MÜŞTERİ AŞAĞIDAKİ MASRAFLARDAN MESUL OLUR.

 

            *3000 Liraya kadar kiralanan aracın hasarı müşteriye aittir.

            *Zorunlu trafik sigortası prim yükselişi sebebiyle oluşacak masraf

            *Aracın değer kaybından doğan zarar masrafı

            *Aracın serviste geçeceği süre sebebiyle oluşacak masraf

 

Not: Ek Ücret Ödeyerek bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen yetkililerimize danışınız.

 

 

 

 

www.balikesiroto.com

 

 

 

BALIKESİR’İN EN ŞEFFAF ARAÇ KİRALAMA İSTASYONU